15. novembra 2016

Využite dáta o trhu a uchádzačoch vo váš prospech

Aktuálny vývoj pracovného trhu sa nesie v znamení rýchleho rastu počtu nových pracovných miest a poklesu nezamestnanosti. Dôsledkom toho je nižšia dostupnosť uchádzačov o prácu a vyhrotenie konkurencie medzi zamestnávateľmi. Naše nové dátové produkty vám prezradia ako v súčasnej situácii prilákať tých najvhodnejších ľudí pre vaše pozície.

Hľadáte odpovede na kľúčové otázky?

Sú vaše náborové ciele dosiahnuteľné? Ako uchádzači vnímajú vaše ponuky v porovnaní s konkurenciou? Aká je dostupnosť kandidátov v rôznych regiónoch, sú ochotní za prácou cestovať?  Ako nastaviť odmeňovanie tak, aby zamestnanci neodišli ku konkurencii? Vieme vám dať odpoveď na tieto aj mnohé iné otázky.

Buďte o krok vpred

Využite dostupné informácie o trhu a premeňte ich na svoju konkurenčnú výhodu. Vďaka takmer 20-ročnému pôsobeniu disponujeme unikátnymi dátami o správaní uchádzačov a firiem na slovenskom trhu práce. Zlepšite úspešnosť vášho náboru: ponúkame vám návod na to, ako sa presadiť v zostrujúcej sa súťaži o tých najtalentovanejších uchádzačov. Pozrite si prehľad analýz, ktoré vám vieme pripraviť.

Pozrieť prehľad analýz