Tlačové správy

2. augusta 2018

Extra dovolenku má k dispozícii desatina Slovákov, viac rozšírená je Česku. Vo svete sú však krajiny, kde neexistuje ani zákonom stanovené voľno

Benefit dovolenky navyše sa teší stále väčšej popularite. Najmä mladšie ročníky oceňujú v práci väčšiu voľnosť. Údaje z medzinárodného mzdového webu Paylab ukazujú, že omnoho viac ako na Slovensku, je tento benefit rozšírený v Českej republike. Treba však dodať, že naši susedia majú k dispozícii menej štátnych sviatkov.   Čítať ďalej »

Aktuality

12. júla 2018

Letné 20-minútovky s podcastom Profesia

Zaujímajú vás témy z oblasti recruitingu? Načerpajte v lete okrem nových síl aj informácie a názory v diskusiách na aktuálne témy. Profesia spúšťa začiatkom augusta svoj letný podcast so zaujímavými témami.
Čítať ďalej »

9. júla 2018

Tie najlepšie riešenia si používatelia Profesia.sk navrhnú sami

„Nevieme nevedieť to, čo už raz vieme“ je obľúbená veta Ferenca Violu, UX dizajnéra pre Profesia.sk. Práve s ním sme sa porozprávali o tom, prečo je dôležité testovanie používateľnosti webovej stránky, a prečo je pohľad používateľov dôležitejší ako názor zamestnancov Profesie. Prečítajte si článok, ktorý možno zmení to, ako sa na webstránky pozeráte. Čítať ďalej »