Tlačové správy

Aktuality

12. júla 2018

Letné 20-minútovky s podcastom Profesia

Chcete spraviť o krok viac vo svojej kariére profesionála na prácu s ľuďmi? Každý týždeň vám stačí 20 minút, aby ste načerpali nové informácie a názory na aktuálne témy vo svete personalistov. Profesia spúšťa začiatkom augusta svoj letný podcast so zaujímavými témami.
Čítať ďalej »

9. júla 2018

Tie najlepšie riešenia si používatelia Profesia.sk navrhnú sami

„Nevieme nevedieť to, čo už raz vieme“ je obľúbená veta Ferenca Violu, UX dizajnéra pre Profesia.sk. Práve s ním sme sa porozprávali o tom, prečo je dôležité testovanie používateľnosť webovej stránky, a prečo je pohľad používateľov dôležitejší ako názor zamestnancov Profesie. Prečítajte si článok, ktorý možno zmení to, ako sa na webstránky pozeráte. Čítať ďalej »

13. júna 2018

Prehľad zmien na Profesia.sk – 1. polrok 2018

Aj keď to na grafickom dizajne často nepostrehnete, v Profesii pravidelne pracujeme na viacerých zmenách, aby sme naše služby neustále posúvali dopredu. Nezáleží, či ide o služby existujúce alebo novovznikajúce, ani či ide o pracovné ponuky, databázu životopisov alebo spôsob vyhľadávania. Našim cieľom zostáva poskytovať používateľsky prívetivú platformu, ktorá spája ľudí hľadajúcich si prácu s vami – potenciálnymi zamestnávateľmi. Keďže bol prvý polrok pre personalistov plný noviniek, prinášame vám chronologický prehľad zmien, ktoré ste mohli tento rok na Profesia.sk zaznamenať. Čítať ďalej »