21. februára 2020

Čo stojí lojalita zamestnancov?

„Vzdelávajte svojich ľudí tak, aby mohli odísť. Starajte sa o nich tak, aby nechceli.“ Richard Branson. Lojalita zamestnancov je komplexná téma, ktorá naberá na význame práve teraz, kedy majú zamestnanci viac možností ako kedykoľvek predtým. Preto sme sa pozreli na to, čo stojí lojalita zamestnanca.  Čítať ďalej »
18. februára 2020

Aké sú vaše najčastejšie otázky k používaniu Profesie?

Niektorí z vás používajú Profesiu pri každodennej práci, druhí našu stránku navštevujú len raz za čas. Každému sa však môže stať, že natrafí na situáciu, kedy si na Profesii nevie ďalej pomôcť. Preto sme pred takmer 2 rokmi spustili stránku podpora.profesia.sk, ktorá slúži ako pomocník s návodmi k rôznym témam. Teraz vám prinášame prehľad najčastejších otázok, s ktorými sa na nás obraciate. Čítať ďalej »
16. decembra 2019

Rok 2019 v Profesii – novinky na portáli, ale aj nové produkty

Koniec roka sa neodvrátiteľne blíži a tak je načase, aby sme aj my v Profesii bilancovali. Rok 2019 sa niesol v znamení mnohých zmien, či už na našom pracovnom portáli, ale veľké veci sa diali aj pri iných produktoch či službách, ktoré patria do Profesia rodiny. Prečítajte si, čo všetko sme za uplynulý rok stihli. Čítať ďalej »
18. novembra 2019

November v znamení noviniek na Profesia.sk

Vždy sme radi, keď vám môžeme priniesť nejakú novinku na našej stránke. A o to radšej sme, keď tieto novinky tvoríme spolu svami – našimi používateľmi. Pozrite si prehľad zmien, na ktorých sme v druhom polroku usilovne pracovali. Čítať ďalej »
13. novembra 2019

Profesia days Bratislava 2020 prinesú viaceré novinky

Už 11 rokov v Bratislave organizujeme najväčší a najnavštevovanejší festival príležitostí na Slovensku. Profesia days Bratislava spája zamestnávateľov a uchádzačov o pracovné príležitosti na jednom mieste. Je to podujatie pre všetkých, ktorí hľadajú nových kolegov, novú či lepšiu prácu a pre tých, ktorí sa chcú inšpirovať úspešnými príbehmi slovenských osobností, alebo sa dozvedieť o trendoch na trhu práce, či otestovať si svoje zručnosti. Inak tomu nebude ani v marci 2020, no vystavovatelia aj návštevníci sa opäť môžu tešiť na viaceré novinky. Čítať ďalej »
12. augusta 2019

Novinky na Profesia.sk – 1. polrok

V pravidelných intervaloch vám prinášame informácie o tom, čo sa na Profesii zmenilo a aké novinky náš produktový tím pripravuje. V prvom kvartáli sme sa intenzívne venovali vyhľadávaniu podľa platu a podľa vzdialenosti od vybranej lokality. Ani s rastúcou teplotou a blížiacou sa dovolenkovou sezónou naši programátori nezaháľali. Prinášame vám prehľad noviniek, ktorí je zameraný na zjednodušenie používania Profesia.sk pre firmy. Čítať ďalej »