29. júla 2021

Podporili sme príchod dokumentárneho filmu Nová šichta na Slovensko

Oceňovaný dokument Nová šichta o nádeji, dôstojnosti a húževnatosti budú môcť od štvrtka vidieť aj slovenskí diváci. Film zobrazuje skutočný príbeh prepusteného baníka Tomáša Hisema z Ostravy, futbalového fanúšika Baníka, ktorý vyfáral poslednýkrát po 25 rokoch a ocitol sa na trhu práce, vo svete rekvalifikačných kurzov a neistej pôdy pod nohami. Čítať ďalej »
24. februára 2021

Firmy chcú komunikovať tému očkovania svojim zamestnancom

Zaočkovať sa proti vírusu COVID-19 je ochotných stále viac a viac ľudí. Vyplýva to aj z prieskumov, ktoré pravidelne realizujú rôzne prieskumné agentúry či médiá. To môže byť dobrým znamením aj pre zamestnávateľov. Stále však existuje mnoho otázok týkajúcich sa očkovania, na ktoré zamestnávatelia nemajú odpovede. Čítať ďalej »
11. februára 2021

Stiahnite si komunikačné materiály k podpore očkovania pre zamestnancov

Jednou z tém tohtoročnej konferencie Trh práce bolo aj očkovanie zamestnancov proti vírusu COVID-19 z pohľadu zamestnávateľov. V panelovej diskusii k tejto téme vystúpili Michaela Benedigová zo Seesame communication, Radovan Pala z advokátskej kancelárie Taylor Wessing a Jaroslav Grygar zo spoločnosti Whirlpool Slovakia. Ak ste si diskusiu nestihli pozrieť naživo, prinášame vám teraz jej záznam. Čítať ďalej »