14. októbra 2019

EFFIE 2019: prihláste svoj projekt do novej kategórie – Employer branding

Ešte pár dní zostáva do ukončenia registrácie projektov do národnej súťaže efektivity marketingovej komunikácie EFFIE Awards Slovakia 2019. Tento rok sa odovzdajú ceny aj v novej kategórii pre najlepšie kampane na podporu zamestnávateľskej značky.

Za posledné roky sa oblasti marketingu a HR neustále približujú a prelínajú. Mnohé spoločnosti pochopili dôležitosť HR marketingu a employer brandingu v rámci náborovej stratégie. Vďaka tomu vznikli zaujímavé a profesionálne reklamné kampane zamerané na podporu zamestnávateľskej značky, ktoré si zaslúžia väčšiu pozornosť. Aj preto sa Profesia a EFFIE spojili a tento rok uvádzajú novú kategóriu pod názvom Employer branding.

“Naše partnerstvo s Effie awards vnímame ako výbornú príležitosť pre slovenské firmy a agentúry, ako sa porovnať s európskymi kampaňami. Pre Profesiu, ako stabilného partnera trhu práce na Slovensku, je to prirodzený krok v našej snahe profesionalizovať nábor ľudí na Slovensku,” povedal Martin Menšík, marketingový manažér Profesia.

Agentúry alebo priamo firmy môžu prihlásiť kampane, ktorých cieľom je zlepšiť reputáciu spoločnosti, zviditeľniť spoločnosť ako atraktívneho zamestnávateľa, prilákať nových zamestnancov a udržať si tých existujúcich. Kampane by nemali propagovať konkrétny produkt alebo službu, ale spoločnosť celkovo.

Prihlásiť kampane je možné do 23. októbra 2019 na stránke effie.sk. Víťazov jednotlivých kategórií sa dozvieme v piatok 22. novembra na slávnostnom galavečere.