18. novembra 2019

November v znamení noviniek na Profesia.sk

Vždy sme radi, keď vám môžeme priniesť nejakú novinku na našej stránke. A o to radšej sme, keď tieto novinky tvoríme spolu svami – našimi používateľmi. Pozrite si prehľad zmien, na ktorých sme v druhom polroku usilovne pracovali.

Vyhľadávanie v databáze životopisov

Vyhľadávanie v databáze životopisov prešlo miernymi dizajnovými, ale aj funkčnými zmenami. Aby sa vám jednoduchšie vyhľadávalo medzi životopismi, pridali sme v rámci vyhľadávania možnosť pridať viacero kritérií naraz (napr. odvetvie alebo pozíciu), pričom vám pri písaní kľúčových slov odporúčame relevantné výrazy. Ako vyhľadávať v databáze životopisov?

Reakcie bez životopisu

Neustále hľadáme nové spôsoby, ako vám priniesť kvalitných uchádzačov. Keďže pomer návštevníkov Profesie z mobilných zariadení stúpa (aktuálne je ich už viac ako 50%), umožnili sme uchádzačom poslať žiadosť o zamestnanie aj bez životopisu. Túto možnosť si však najprv musí firma zvoliť pri zadávaní ponuky. Následne vám uchádzači môžu odoslať žiadosť, ktorá vám príde na e-mail, nemusí však obsahovať životopis ako pri klasickej reakcii. Ako funguje reakcia bez životopisu?

Prehľad noviniek na Profesia.sk

Radi sa rozprávame s našimi klientmi a zisťujeme, ako sa im pracuje s Profesiou. V rámci týchto rozhovorov sme zistili, že im chýba ucelený prehľad toho, čo sa na Profesii v poslednej dobe menilo, prípadne čo sa plánuje. Sme radi, že je tento nedostatok už minulosťou. Prinášame vám Zoznam noviniek, ktorý nájdete priamo v ľavom menu vo vašom konte a upozorní vás vždy, keď pribudne niečo nové.

Redizajn obľubeného systému Mark

Na túto novinku sme sa dlhú dobu tešili a konečne sa o ňu môžeme podeliť aj s vami. Len pred pár dňami sme zverejnili nový redizajnovaný Mark – naše vlastné ATS na efektívnu správu výberových konaní a uchádzačov. Zmenu podstúpil nielen jeho vizuál, ale aj funkcie, ktoré reflektujú potreby moderných HRistov. Pozrite si, ako vyzerá nový Mark.

Zjednodušenie zadávania mzdy – už čoskoro

Už koncom novembra vám prinesieme zjednodušený spôsob, ako zadať mzdu v pracovných ponukách. Po novom budete zadávať ponúkanú mzdu ako interval, vďaka čom si splníte zákonnú povinnosť a zároveň bude vaša ponuka pre uchádzačov vyhľadateľná aj podľa platu. Zobrazenie hornej hranice mzdy pre uchádzačov bude voliteľné.