12. augusta 2019

Novinky na Profesia.sk – 1. polrok

V pravidelných intervaloch vám prinášame informácie o tom, čo sa na Profesii zmenilo a aké novinky náš produktový tím pripravuje. V prvom kvartáli sme sa intenzívne venovali vyhľadávaniu podľa platu a podľa vzdialenosti od vybranej lokality. Ani s rastúcou teplotou a blížiacou sa dovolenkovou sezónou naši programátori nezaháľali. Prinášame vám prehľad noviniek, ktorí je zameraný na zjednodušenie používania Profesia.sk pre firmy.

Objednávanie doplnkových služieb

Stalo sa vám niekedy, že ste pri vašej pracovnej ponuke chceli zlepšiť jej zásah a odozvu a kúpiť niektorú z doplnkových služieb? Ak už raz bola ponuka zverejnená, museli ste kontaktovať vášho account manažéra alebo oddelenie podpory. Uvedomovali sme si, že tento proces je zbytočne komplikovaný a zdĺhavý. Prekopali sme pre vás preto spôsob aktivácie doplnkových služieb, ktoré si môžete po novom objednať jednoducho priamo z konkrétnej ponuky. Chcete do ponuky doplniť vaše logo, zvýrazniť ju alebo zverejniť aj na portáloch Profesie v zahraničí? Cez formulár to vyriešite na pár kliknutí.

Profesia.sk - Objednávka doplnkových služieb

 

Nahlasovanie neaktuálnych životopisov

Životopisy v našej databáze sú aktívne 3 mesiace od ich vytvorenia alebo aktualizácie. Ak si uchádzači nájdu prácu skôr, môže sa stať, že si životopis na Profesii zabudnú skryť. Preto sme v našej databáze životopisov pridali novú možnosť, ako môžete neaktuálne životopisy nahlásiť. Ak máte zakúpený CV balík a odkryjete si kontakt, pri ktorom zistíte, že je už neaktuálny, môžete nám ho jednoducho nahlásiť vyplnením krátkeho formuláru. V prípade, že je kontakt naozaj neaktuálny, odstránime ho z databázy a minutý kredit vám pripočítame.

Profesia.sk - Databáza životopisov nahlásiť kontakt

Kde nájdem kontakty, ktoré som si v databáze životopisov Profesia odkryl/a?

Ďalšou novinkou v databáze životopisov je možnosť zobraziť si všetky životopisy, ktoré ste si ako firma odkryli. Stačí, ak v rozšírenom vyhľadávaní zaznačíte možnosť Zobraziť iba odkryté životopisy a výsledky sa vám zobrazia v prehľadom zozname, v ktorom môžete ďalej vyhľadávať podľa filtrov alebo kľúčových slov.

Profesia.sk - Databáza životopisov rozšírené vyhľadávanie

Logo v detaile ponuky

Inzerujete na Profesii príležitostne a chceli by ste lepšie prepojiť pracovnú ponuku s vašou spoločnosťou? Práve na tieto účely vznikla služba Logo v ponuke. Pri vytváraní pracovnej ponuky si môžete jednoducho pridať logo spoločnosti, vďaka čomu si uchádzači vašu spoločnosť lepšie zapamätajú a vy sa odlíšite od ostatných šablónových ponúk. A to všetko za dostupnú cenu. Viac informácii nájdete na našom portáli pre podporu zákazníkov.