11. novembra 2021

Nový formulár životopisu dostal veľkú kampaň. Urobiť si cévečko na Profesii je úplne easy

V septembri sme na Profesii spustili nový a moderný formulár životopisu. Vytvorili sme ho úplne od základov tak, aby spĺňal prísne kritériá súčasných HRistov. A keďže je to pre nás dôležitá novinka, vedeli sme, že si zaslúži aj skvelý reklamný spot.

„Urobiť si cévečko na Profesii je úplne easy aj cez mobil kdekoľvek len chceš“, hovoríme v kampani od reklamnej agentúry Triad. Jej cieľom je poukázať na to, že vyplniť nový formulár životopisu je veľmi jednoduché a výsledkom je profesionálne a dizajnové cévečko.

V kampani komunikujeme aj to, že životopis si teraz uchádzači bez problémov vytvoria aj cez mobilný telefón. Keďže 70 % návštevníkov chodí na Profesia.sk práve cez smartfón, prioritne sme chceli pre uchádzačov pridať aj túto možnosť.

O ďalších novinkách a vylepšeniach, ktoré sú zaujímavé aj pre zamestnávateľov, si môžete prečítať v článku Nový formulár na Profesii: 3 najvýraznejšie zmeny.

Zaujímavé čísla a fakty

Kampaň sme spustili 5. októbra 2021, spot vyšiel 19. 11. 2021.
Spot môžete vidieť na YouTube, sociálnych sieťach a ako reklamné bannery. Kampaň má dokopy už viac ako 10 miliónov vzhliadnutí na internete.
Do 9. 11. si nové cévečko urobilo viac ako 17 000 uchádzačov.
Stránka https://www.profesia.sk/napisat-zivotopis zaznamenala nárast návštev o 490 %.

A čo samotné natáčanie? To trvalo 13 hodín a použilo sa 5 kýblikov omietky.

Pozrite si náš spot