13. novembra 2019

Profesia days Bratislava 2020 prinesú viaceré novinky

Už 11 rokov v Bratislave organizujeme najväčší a najnavštevovanejší festival príležitostí na Slovensku. Profesia days Bratislava spája zamestnávateľov a uchádzačov o pracovné príležitosti na jednom mieste. Je to podujatie pre všetkých, ktorí hľadajú nových kolegov, novú či lepšiu prácu a pre tých, ktorí sa chcú inšpirovať úspešnými príbehmi slovenských osobností, alebo sa dozvedieť o trendoch na trhu práce, či otestovať si svoje zručnosti. Inak tomu nebude ani v marci 2020, no vystavovatelia aj návštevníci sa opäť môžu tešiť na viaceré novinky.

Špecializované zóny pre viac príležitostí a programu

Na firmy aj návštevníkov Profesia days Bratislava 2020 čakajú špecializované zóny zamerané na najžiadanejšie oblasti záujmu či pôsobenia firiem:

  • Zóna mladých talentov zameraná na študentov a absolventov
  • Zóna technológií a IT zameraná na IT špecialistov
  • Zóna financií a účtovníctva zameraná na účtovníkov a uchádzačom z oblasti financii
  • Zóna výroby pre uchádzačov o prácu vo výrobných spoločnostiach
  • Zóna obchodu zameraná na retail
  • Zóna spoločenskej zodpovednosti zameraná na projekty zodpovedných firiem a neziskové organizácie

Okrem stánkov poskytnú zóny aj priestor na menšie prednášky alebo zaujímavé workshopy. Návštevníci sa tak môžu tešiť na rôznorodý program a firmy dostanú možnosť prezentovať sa svojimi technológiami, CSR projektmi a ďalšími aktivitami.

Tisícky návštevníkov každý rok

Každý rok prejdú bránami festivalu príležitostí tisícky návštevníkov. V roku 2019 sa ich na podujatie bezplatne zaregistrovalo až 17 000. Viac ako polovica mala vysokoškolské vzdelanie 1. a 2. stupňa (55%), 37% uchádzačov boli zamestnaní hľadajúci lepšie príležitosti či so záujmom o programovú časť podujatia.

Profesia days demografia návštevníkov