Projekty, ktoré nás
jednoducho bavia

Sme technologická firma, ktorá sa špecializuje na trh práce a robí HR svet jednoduchším. Prinášame personalistom riešenia, ktoré im pomáhajú pri nábore nových zamestnancov. Od hľadania vhodných kandidátov, cez výberový proces až po efektívnu administratívu zamestnancov.

01 Uľahčujeme hľadanie uchádzačov, aby ste vždy našli tých správnych

Na najväčšom job portáli na Slovensku môžete inzerovať svoje pracovné ponuky s možnosťou ich zviditeľnenia, vyberať uchádzačov z aktívnej databázy životopisov či získať podrobnú analýzu dopytu po ponukách.

Teamio nábor
02 Prinášame riešenia pre moderné a efektívne nábory

Teamio je moderné ATS, z ktorého hladko zvládnete zverejniť ponuku na Profesia.sk, profesionálne riadiť výberové procesy a efektívne zapojiť manažérov. To všetko z jedného miesta. Dokonca aj s aplikáciou.

03 Poznáme a analyzujeme platy, aby ste mali dokonalý prehľad o mzdách na Slovensku

Platy.sk sú súčasťou medzinárodného portálu Paylab, ktorý pracuje s overenými a relevantnými dátami o mzdách naprieč odvetviami, pozíciami a regiónmi. Získajte údaje pre optimálne nastavenie platov vo firme.

mark
04 Ponúkame správu uchádzačov

HR aplikácia mark sa postará o poriadok pri obsadzovaní voľných pozícií vo vašej firme. Pracujte s uchádzačmi organizovane a systematicky vďaka užitočným a prehľadným funkciám.

05 Poskytujeme bezplatnú inzerciu pracovných ponúk v školstve

Školám a školským zariadeniam umožňujeme bezplatne zverejňovať voľné pracovné pozície cez portál Edujobs.sk. Po zverejnení sú ponuky automaticky exportované na portál Profesia.sk s potenciálom osloviť veľké množstvá uchádzačov.

Edujobs
06 Prinášame konferenciu Trh práce, aby ste mali všetky novinky z pracovného trhu v malíčku

Každoročne sumarizujeme aktuálne legislatívne zmeny a dávame priestor odbornému programu, ktorý odpovedá na mnohé otázky ohľadom pracovného trhu.

07 Najväčšie stretnutie zamestnávateľov a uchádzačov o prácu naživo

Zamestnávateľov s uchádzačmi o prácu spájame nielen na internete, ale aj offline. Okrem voľných pracovných miest a možnosti dozvedieť sa všetko z prvej ruky, prinášame bohatý inšpiratívny program.

08 Vyhlasujeme anketu o najatraktívnejšieho zamestnávateľa

Jej cieľom je priniesť reálny pohľad uchádzačov i potenciálnych zamestnancov na to, ako vnímajú firmy, ich benefity a imidž. Uchádzajte sa o titul Najzamestnávateľ aj tento rok.

09 Pomáhame zdravotne znevýhodneným zamestnať sa

Chcete zamestnať osobu so zdravotným znevýhodnením, no neviete, ako začať? Na sosrdcom.sk sme pre vás zhrnuli naše skúsenosti a praktické odporúčania, ktoré vám s tým pomôžu.

10 Dávame odpovede na otázky o modernom vedení ľudí v školách

Spájame riaditeľov základných a stredných škôl s odborníkmi z firiem, neziskového sektora aj inovatívnych škôl, aby im sprostredkovali kvalitné vzdelávanie v starostlivosti o ľudské zdroje školy.

11 Spájame chránené dielne s firmami

Prostredníctvom portálu Dielne.sk bezplatne združujeme chránené pracoviská a spájame ich s firmami, ktorým vzniká zákonná povinnosť zamestnať určitý počet zamestnancov so zdravotným postihnutím. Môžete tiež osloviť vybranú dielňu a zabezpečiť si náhradné plnenie.

Povedali ste o nás

HR Open Forum v Profesii Tím Profesia v zasadačke Stánok Profesie na Profesia days

Pracujte na týchto projektoch s nami

Stačí nám napísať. Šikovní ľudia sú u nás vždy vítaní.

Napísať správu