Prehľad noviniek v Profesii za 1. polrok 2022

Produktové novinky
18. júla 2022
5/5
4 min

V prvom polroku sme okrem osláv 25 rokov našej existencie stihli zorganizovať už 12. ročník Profesia days Bratislava, a v neposlednom rade sme tiež priniesli mnoho nových funkcií do našich produktov, vrátane jedného úplne nového. Poďme si bližšie predstaviť, aké novinky sme pre vás v uplynulom polroku pripravili. 

Spravovať životopisy kandidátov v marku môže teraz každý 

Lepšie raz zažiť, ako stokrát počuť. Aj preto sme pre všetkých, ktorí si chcú skúsiť efektívny výberový proces, sprístupnili bezplatný balík mark free bez časového obmedzenia, so základnými funkciami pre správu uchádzačov.  

V marku môžete tiež hromadnými akciami poslať naraz viacerým kandidátom emaily, zmeniť stav, vyradiť ich, presunúť do iného konania či poslať kolegom. Samozrejmosťou sú aj emailové šablóny, v ktorých si ľahko nastavíte premenné, za ktoré budete jednoducho dopĺňať údaje ako meno, adresa či pozícia. V sérii inštruktážnych videí si môžete pozrieť ako využívať funkcie marku naplno. 

Nové brandingové služby odlíšia vaše ponuky od iných 

V mori pracovných inzerátov je dôležité upútať pozornosť uchádzača, najmä ak na podobnú pozíciu hľadajú zamestnancov aj iné firmy. Jedným z riešení, ako zviditeľniť tú vašu počas celého jej trvania, je služba Easy logo. Vďaka nej bude vaše logo viditeľné v zozname ponúk, ako aj v jej detaile. Môžete si ho objednať pri vytváraní ponuky, či doobjednať na už zverejnenú ponuku. 

Novinkou je tiež Promo tile, ktorý vám pomôže osloviť návštevníkov Profesie tam, kde trávia najviac času. Na každej stránke zoznamu pracovných ponúk teraz môže vynikať vaša stručná ponuka s logo firmy, ktorú vám vyhotovíme v HTML kóde. 

Pre ľudí z Ukrajiny sme zviditeľnili vaše ponuky 

A vám sme na oplátku dali bezplatný prístup k ich životopisom so štatútom dočasného útočiska. Vždy sa totiž usilujeme robiť to, čo nám ide najlepšie – spájať uchádzačov so zamestnávateľmi a zlepšovať podmienky na trhu prácu. V reakcii na neutíchajúcu situáciu sme pridali funkcie označovania ponúk vhodných pre ľudí z Ukrajiny a náš pracovný portál sme rozšírili o ukrajinskú jazykovú mutáciu. 

Ponuky sme exportovali aj na portál workania.eu, ktorý pre ľudí z Ukrajiny zoskupuje vhodné pracovné príležitosti z viacerých krajín. Ak ste sa v uplynulých mesiacoch zamestnali ukrajinských občanov alebo sa tak chystáte spraviť, k uľahčeniu administratívy vám poslúžia ukrajinské dvojjazyčné zmluvy, ktoré nájdete bezplatne dostupné na zmluvy.tulu.sk

Roster uľahčí hľadanie najvhodnejších kandidátov v gastre a maloobchode 

Mysleli sme aj na potreby prevádzok či maloobchodov do 20 zamestnancov. V apríli tohto roka sme spustili úplne nový produkt Roster, ktorý sa pýši najrýchlejším obsadením pozícií v daných segmentoch. Z databázy viac ako 12 000 životopisov s aktívnym záujmom pracovať v gastre, hotelierstve a maloobchode, vám odporučíme tých najrelevantnejších pre vami ponúkanú pozíciu. Vyskúšať si ho môžete prvýkrát bezplatne s kupónom ROSTERFREE na webe roster.profesia.sk

Začali ste už využívať elektronický podpis v tulu? 

Náš HR nástroj pre jednoduchú správu zamestnancov a tvorbu dokumentov sme urobili ešte užitočnejším. Jeho funkcie sme doplnili o digitálny podpis zmlúv, ktorý slúži na identifikáciu podpisujúcej osoby a overenie pravosti podpísaného dokumentu. Objednajte si svoj prvý balíček a začnite využívať všetky benefity vrátane digitálne podpisovania zadarmo. Pri digitálnom podpisovaní pracovných dokumentov garantujeme vďaka certifikovanému softvéru DigiSign maximálnu bezpečnosť dát. 

Napísal Tím Profesia
Hodnotenie článku