Zmerajte si sily v 2. ročníku virtuálneho behu PROFESIA RUN

17. januára 2022
2 min

[:sk]Po úspešnom pilotnom ročníku PROFESIA RUN, prinášame pre firmy opäť možnosť zapojiť sa do bežeckej výzvy, ktorá sa uskutoční od 26. 02. do 06. 03. 2022. Zamestnajte sa v tomto termíne behom na 5 km a ukážte, ktorá profesia či firma má na Slovensku najviac bežeckých talentov.

Vlani sa virtuálnych pretekov zúčastnilo 1437 nadšencov behu z 29 profesijných oblastí. Najaktívnejší boli práve zamestnanci odvetvia informačných technológií, ktorí svojou vysokou účasťou spoľahlivo vyvrátili všetky mýty o IT sektore.

Dosť však o číslach. Beh je o radosti a najmä o psychickej pohode, ktorá je pre vykonávanie každej práce mimoriadne dôležitá. Odbehnúť si preto svojich päť kilometrov môžete nielen individuálne, ale po novom aj v päťčlennom tíme.

Štafetový beh preverí tímového ducha

Zaraďte medzi vaše tohtoročné tímové ciele aj štafetový beh 5×5 km a ukážte, že ťaháte za jeden povraz v práci, i v bežeckých teniskách. Vymyslite názov 5-členného tímu, zaregistrujte sa v kategórii Profesia challenge a odbehnite svoju päťku. Dosiahnuté časy jednotlivých členov tímu budú zrátané a výsledný čas určí poradie v našej novej kategórii.

Štartujúci balíček zahŕňa:

  • účastnícku medailu
  • on-line štartové číslo s menom (neprenosné)
  • spracovanie výsledkov a prípravu výsledkových listín
  • možnosť stiahnuť si on-line diplom
  • zásobu energie od Red Bullu po absolvovaní výzvy

Ak sa chcete prihlásiť ako firma, napíšte nám na marketing@profesia.sk. Tešíme sa na vašu účasť.

Na stiahnutie

Profesia run 2022 - 2. ročník[:]

Napísal Anton Khúla