Príďte si vypočuť príbehy z praxe na konferencii Transformácia firiem a štátu 2022 

Podujatia
12. augusta 2022
5/5
3 min

Zmenená štruktúra, nové technológie a upravené procesy v obchode či vývoji produktov. Transformáciu môžeme považovať za akýsi balík plný zmien, ktorý do firiem prináša nový vietor. Prirodzene si vyžaduje dôkladnú prípravu, ktorá vám však nezaručí to, že sa vo svojom transformačnom procese nestretnete s nečakanými výzvami.

Práve naopak, je ich mnoho a svoje o tom vedia aj spíkri konferencie Transformácia firiem a štátu 2022, ktorá sa uskutoční 22.septembera 2022, 13.00 hod., v Jurkovičovej Teplárni v Bratislave. Akým výzvam čelili firmy súkromného či verejného sektora na Slovensku a v zahraničí?

Praktické skúsenosti z dokončenej či stále prebiehajúcej transformácie prezradia slovenskí transformační lídri v diskusiách. Načerpajte množstvo inšpirácie a zistite prečo transformácia prináša hodnotu nielen pre zákazníka, ale najmä pre firmu samotnú.

Skúsení lídri dajú návod ako transformáciu zvládnuť

„Už sa nerozprávame prečo transformácia, ale je to dennodenná realita každého jednotlivca, firiem a štátu. To, čo zažívame v posledných mesiacoch sú úplné nové výzvy, s ktorými sme sa nikdy predtým nestretli. Potrebujeme iný prístup, nové znalosti a vedomosti, pozrieť sa na život z inej perspektívy, kde sa dokonca nemáme veľmi ani ako inšpirovať z minulosti. To je dôvod, prečo firmy a štát potrebujú hodnotových lídrov, ktorým budú ľudia dôverovať a ukážu im cestu ako to zvládnuť,“ hovorí Ivana Molnárová (CEO Profesia), ktorá otvorí program konferencie prednáškou Trendy 2022 na slovenskom trhu práce.

Dodáva tiež, že obavy z kroku do neznáma úplne prirodzené: „Vyplavuje sa strach a obrovská neistota. Keď sa však otvoríme dôvere, že je to “len cesta”, po ktorej kráčame a začneme si ju užívať, tak sa v tom uvoľníme a vtedy prejdeme do tvorivosti a nových nápadov. Tu sa opäť vraciam k lídrom, ktorých bude práve táto úloha. Vytvoriť prostredie, kde ľudia odložia neistotu a zamerajú sa na vytváranie hodnôt.“

Odneste si z konferencie Transformácia firiem a štátu vzácne poznatky od tých najpovolanejších, ktorí majú s transformáciou bohaté skúsenosti. Tešíme sa na vás osobne alebo online.

Miesto konania: Jurkovičova Tepláreň v Bratislave

Termín: 22. septembra 2022 od 13:00

Vstupenky: 149 € – osobná účasť na konferencii, 99 € – online účasť na konferencii

Napísala Lucia Belanová
#Konferencia
Hodnotenie článku