15. mája 2020

Klientom Profesie ponúkame možnosť vyskúšať si náš nástroj na efektívnejší recruitment na mesiac zadarmo

Vedeli ste, že každý klient, ktorý inzeruje na Profesii, má prístup aj k online nástroju mark na efektívnu správu uchádzačov a výberových konaní? Stačí si ho aktivovať. Všetkým klientom Profesie, ktorí mark doposiaľ nepoužívali, teraz ponúkame možnosť vyskúšať si ho počas 30 dní zadarmo, aby ste sa mohli na základe osobnej skúsenosti rozhodnúť, či je mark pre vašu spoločnosť vhodné riešenie. Prečo by ste ho mali vyskúšať?

Náš online nástroj mark je súčasťou Profesie už od roku 2007 a dnes sa naň spolieha už viac ako 2000 personalistov na Slovensku aj v Čechách. V decembri minulého roka sme jeho používateľské rozhranie zmodernizovali a priniesli sme niekoľko nových funkcií.

Keď sme uvažovali nad tým, akú ďalšiu funkcionalitu by sme mohli priniesť našim klientom, voľba spustenia skúšobnej verzie bola jasná. Veríme totiž, že viac ako akékoľvek argumenty o kvalitách a pridanej hodnote marku vám povie len osobná skúsenosť.

Ako si aktivujete bezplatné konto v marku?

Prihláste sa do svojho konta klienta na Profesia.sk, kde v ľavom stĺpci nájdete tehličku s názvom HR nástroj mark. Kliknite na ňu a systém vás presmeruje priamo do marku, kde si svoje bezplatné konto jednoducho aktivujete. Od toho momentu začína plynúť 30 dní, počas ktorých môžete využívať všetky funkcionality marku neobmedzene.

mark aktivacia konto klienta

Prečo je nutné si konto aktivovať?

Pretože v práci, ktorú spravíte počas 30-dňového bezplatného “testovania”, budete môcť plnohodnotne pokračovať, ak sa rozhodnete svoje výberové konania manažovať v marku aj naďalej.

Ak mark nebudete používať, nebudete za konto ani platiť. Konania z Profesie sa v ňom budú automaticky ukladať ako “nezaplatené” a pokiaľ by ste sa k nemu chceli v budúcnosti vrátiť, stačí doň vstúpiť, zakúpiť si kredity podľa potreby a rozhodnete sa, na ktoré konania ich využijete.

Čo sa stane, ak sa rozhodnete mark po skončení 30 dní nevyužívať?

Pokiaľ si nevyberiete balík a nezaplatíte kredity na konania, vaše konto ostane pasívne a všetky údaje po skončení štandardnej platnosti súhlasu so spracovaním osobných údajov (3 roky) sa automaticky bezpečne anonymizujú v súlade s GDPR opatreniami.

Prečo by ste mali vyskúšať mark?

mark prináša do života recruitera niekoľko užitočných funkcionalít, ktoré šetria čas, zjednodušujú manažment výberového procesu a sprehľadňujú procesy:

  • Automatická synchronizácia s Profesiou – inzercia vytvorená na Profesia.sk sa automaticky v marku vytvorí ako nové konanie (Nábor), nemusíte ho teda nastavovať manuálne.
  • Združenie reakcií z rôznych zdrojov na jednom mieste – prepojiť si zasielanie reakcií na pracovné inzeráty z iných zdrojov do marku je takisto jednoduché. Ku každému novému náboru, ktorý si v marku vytvoríte, získate automaticky aj reakčné linky, ktoré stačí vložiť do inzerátu zverejnenému na podnikovej stránke, sociálnej sieti alebo webe personálnej agentúry.
  • Automatické odpovede – pre každú pracovnú ponuku si v marku viete vytvoriť samostatnú automatickú odpoveď, ktorá dorazí uchádzačovi v momente, ako zareaguje na váš inzerát.
  • Prehľadný nábor – náborový proces je v marku automaticky rozdelený do krokov ako Nový uchádzač, Telefonické interview, 1. kolo pohovoru a podobne. Uchádzačov si viete naprieč jednotlivými fázami jednoducho presúvať a vždy tak budete mať prehľad, ako sa váš výberový proces vyvíja. Kroky náboru si môžete prispôsobiť podľa svojich vlastných procesov.
  • Jednoduchá (aj hromadná) komunikácia s uchádzačmi – z marku môžete poslať hromadné e-maily pre viacerých adresátov. Jednoducho tak naraz vyradíte a informujete nevyhovujúcich uchádzačov alebo hromadne pošlete akúkoľvek informáciu podľa potreby.
  • Spolupráca – každý kolega v rámci HR oddelenia môže mať vo vašom firemnom konte samostatný profil, v ktorom rieši svoju agendu. Tiež si však môžete medzi sebou zdieľať šablóny e-mailov či automatických odpovedí a informácie o konaniach. Prístupy k jednotlivým častiam dokážete kontrolovať a určovať vybraným osobám.
  • Upozornenie na duplicity – systém vás automaticky pri každom uchádzačovi upozorní, ak sa nachádza v inom súčasnom alebo už ukončenom konaní.
  • Kalendár – každý profil má vlastnú nástenku s novinkami v náboroch a kalendárom s dennou agendou, aby vám nič neušlo.