Máme najlepšie pracovné priestory na Slovensku. Profesia vyhrala Office roka

23. februára 2018
2 min

Zamestnanci spoločnosti Profesia pracujú v najkvalitnejšom pracovnom prostredí v našich končinách. Naša výkonná riaditeľka Ivana Molnárová včera prevzala cenu pre absolútneho víťaza ankety Office roka.

Do súťaže Office roka sa v tomto ročníku prihlásilo 36 spoločností. O víťazovi rozhodovala verejnosť, ale aj odborná porota. Súťaž dokazuje, že stále viac zamestnávateľov vníma pracovné priestory, za dôležitý faktor, ktorý rozhoduje o spokojnosti zamestnancov.

„Uvedomujeme si, že konkurencia bola veľká a každý jeden prihlásený office bol unikátny. Teší nás, že zamestnávatelia na Slovensku napredujú aj v tomto smere. Môžeme to vidieť najmä v súčasnosti, keď sa pre nedostatok ľudí na trhu práce neustále zvyšuje boj o pracovnú silu. Môžeme tak vidieť, že aj pracovné priestory patria medzi faktory, ktoré majú význam pri konečnom rozhodnutí uchádzačov a celkovej spokojnosti zamestnancov,“ vysvetlila výkonná riaditeľka spoločnosti Profesia Ivana Molnárová.

Profesia ide príkladom ostatným spoločnostiam

Spoločnosť Profesia sídli od začiatku októbra v nových priestoroch na Pribinovej 19 vedľa novej budovy Slovenského  národného divadla. Priestory ponúkajú zamestnancom predovšetkým farby, majú 1220 metrov štvorcových a sú dielom architektov z Rudohradsky.

„Veľmi nás teší, že sa nám podarilo vyhrať túto cenu. Ako najväčší pracovný portál sme lídrom na trhu a sme preto radi, že môžeme ísť príkladom ostatným spoločnostiam. Budujeme si meno firmy, ktorá si dáva záležať na spokojnosti svojich pracovníkov. Sme preto radi, že sa nám to podarilo potvrdiť aj v tejto súťaži,“ dodala Ivana Molnárová.

Kompletné fotky priestorov nájdete TU.

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt pre médiá:

Nikola Richterová
PR Manager
Mob.: +421 917 697 726
e-mail: richterova@profesia.sk

 

Napísala Nikola Richterová
#Ocenenia