Letná challenge #PrekonajSa s Profesia.sk pokračuje

16. augusta 2017
2 min

[:sk]Začiatkom augusta sme na sociálnych sieťach a našom blogu odštartovali Mesiac výziev. Pod hashtagom #PrekonajSa sme vyzvali našich zamestnancov, ale aj širokú verejnosť, aby sa každý deň trochu premohli a nabúrali svoj denný stereotyp. Súťaž trvá do konca augusta, takže zapojiť sa stále môžete aj vy a vaši zamestnanci.

O čo vo letnej challenge ide? Každý deň môže byť niečím špeciálny. Výzvy, ktoré zverejňujeme, majú preto rôzny charakter. Niektoré majú pomôcť rozvoju komunikačných a vodcovských zručností, iné zase podporiť tímovosť a kolegialitu, alebo jednoducho spestriť letné dni v práci.

Zatiaľ si súťažiaci mohli vo výzvach vyskúšať pravidlá, ako správne sedieť na stoličke, dohodnúť si obed s kolegami, s ktorými bežne na obedy nechodia, či naučiť sa robiť si pravidelné prestávky a uvoľniť si pri sedavom zamestnaní chrbát a nohy.

udalosti na Facebooku pribúda každý pracovný deň počas augusta nová výzva, ktorú treba splniť. Svoju angažovanosť môžu preukázať nielen jednotlivci, ale aj vaše HR oddelenie, alebo dokonca celá firma. Stačí, ak vyzvete svojich zamestnancov, aby k hashtagu #PrekonajSa pridali hashtag #VasejFirmy. Jednoduchý spôsob, ako zviditeľniť vašu firmu a spokojných zamestnancov.

Letná challenge #PrekonajSa

Za prvé dva týždne sa do letnej challenge zapojilo už viac ako 650 používateľov a pod výzvami pribudlo takmer 150 komentárov s fotkami a videami, niektoré aj z konkrétnych spoločností. Tak čo, prekonáte sa aj vy? 😊

Viac o výzve #PrekonajSa sa dočítate na našom blogu alebo priamo v udalosti na Facebooku. Letná challenge trvá do 31.8.[:]

Napísal Anton Khúla