Predstavujeme vám Firemnú zónu – konto klienta v novom šate

Produktové novinky
17. júla 2021
5 min

[:sk]– aktualizované 9. augusta 2021 –

Konto klienta v Profesii mení svoju tvár. Nový dizajn prináša pre všetkých registrovaných klientov väčšiu prehľadnosť a nové možnosti, ako pracovať so životopismi uchádzačov. Pozrite, čo sme pre vás pripravili.

Záznam z webináru vás novou firemnou zónou prevedie za 20 minút. Uvidíte, ako bude zóna vašej firmy vyzerať a ako sa v nej orientovať. Ukážeme vám aj, kde nájdete všetkých uchádzačov, ktorí zareagovali na vašu ponuku a ako s nimi pracovať v časti mark – práca s uchádzačmi.

Firemná zóna dostane nový dizajn

Firemnú zónu sme odeli do čierneho. Vytiahnite pomyslené smokingy a malé čierne šaty a pozrite sa s nami na to, ako bude zóna vašej firmy vyzerať. Konto klienta sa mení na Firemnú zónu. Všetky funkcie, na ktoré ste boli zvyknutí, ostávajú zachované. Upravili sme dizajn, aby sme vizuálne odlíšili časť pre klientov od časti pre uchádzačov. Firemná zóna takto dostala viac sofistikovanejší a biznisový vzhľad v elegantnej čierno – bielej kombinácii.

Horné menu pomôže s jednoduchou navigáciou

Po prihlásení vás čaká hlavná stránka, kde rýchlo a jednoducho nájdete tie najdôležitejšie funkcie. Jednoduchú navigáciu vám poskytne horná lišta v čiernom s hlavným menu. Nasmeruje vás k pracovným ponukám, do databázy životopisov či do marku – sekcie, v ktorej môžete pracovať s kandidátmi, ktorí na vašu ponuku zareagovali. Prehľad o službách a nastavenia vašej zóny si zobrazíte kliknutím na ikonu postavičky vpravo hore.

Nový spôsob práce s uchádzačmi pre všetkých

Novinkou, ktorú môžete vo firemnej zóne postrehnúť, je pre všetkých klientov Profesie sprístupnená časť na prácu s uchádzačmi mark. Už žiadne neprehľadné tabuľky, chaotické e-mailové schránky a rozhádzané priečinky. Každý si môže vyskúšať, aké je to vyhodnocovať prijaté životopisy moderným a praktickým spôsobom. Vďaka systému pipeline si vo vytvorenom výberovom konaní posúvate jednotlivých kandidátov z jedného kola do ďalšieho až k budúcemu novému kolegovi.

Vaša Firemná zóna vám tak poskytne všetky dôležité funkcie na nájdenie tých správnych ľudí na jednom mieste.

firemná zóna

[:en]The client’s account in Profesia is getting a facelift. A new design will bring more clarity and new ways how to work with resumes. Let’s take a look at what we have prepared.

A new design for the Company zone

We dressed the Company zone in black. So, take out your fictional tuxedos and little black dresses and let’s see how your company zone will look. The client’s account is changing into Company zone. All features you are used to are staying in place. We tweaked the design so the client section and job seekers section would visually differ. The Company zone has gotten more sophisticated and business look in elegant black and white combination.

The top bar menu will help with navigation

After login, you’ll get to the main page, where you can quickly and easily find the most important features. The top bar menu in black will offer easy navigation. It will get you to your job ads, into the CV database and to the mark – a section for evaluating candidates who applied for your job ad. You will find your services and settings by clicking on an upper right icon.

A new way how to evaluate candidates for all

A new feature that we have integrated in the Company zone and made accessible for all clients is mark – a tool which you can use to work with received applications. Say no to messy tables, chaotic e-mail inboxes and mismatched files. Now, everyone can try to evaluate and select applications in a modern and efficient way. Thanks to a pipeline system you can move each candidate from the first round to the second up to the final candidate.

The new Company zone has all the necessary features for your successful hiring process in one place.

 [:]

Napísala Lucia Belanová
#Firemná zóna