10. júna 2020

Aké pracovné pozície vám na Profesia.sk chýbajú?

V Profesii je naším cieľom, aby vytváranie pracovných ponúk odzrkadľovalo aktuálne potreby personalistov. Jednou z tém, ktorej sa v pravidelných intervaloch venujeme je zoznam pozícií, z ktorého si pri vytváraní pracovnej ponuky môžete vyberať.

Profesia pridá nové pracovné pozície

Sme si vedomí, že pracovný trh je dynamický a časom sa menia aj potreby personalistov či trendy názvov pracovných pozícií. Pri vytváraní pracovnej ponuky na Profesia.sk si vyberáte zo zoznamu pracovných pozícií (ktorý v súčasnosti obsahuje vyše 500 pozícií.). V blízkej dobe plánujeme tento zoznam aktualizovať a doplniť o nové pracovné pozície.

Preto by sme vás radi vyzvali, aby ste nám dali vedieť, aké pozície vám pri súčasnom zadávaní pracovných ponúk chýbajú. Urobíme všetko preto, aby sme vám vyhoveli.

Navrhnúť nové pracovné pozície

 

V súčasnosti sa veľa hovorí o povolaniach budúcnosti. Väčšina súvisí s postupnou digitalizáciou a vývojom nových technológií. Za pár rokov nás tak možno čakajú pracovné pozície ako stratég pre osobné údaje, IT facilitátor, business development manager pre umelú inteligenciu či regulátor vzdušného priestoru pre drony a mnohé iné. Aj keď dnes znejú takéto názvy ako hudba budúcnosti, bude určite zaujímavé sledovať, ako sa dopyt po rôznych pracovných pozíciách bude vyvíjať.