Na Platy.sk po novom zistíte viac detailov o respondentoch pre jednotlivé pozície

Produktové novinky
27. septembra 2023
5/5
2 min

Často sa nás pýtate na podrobnosti v Platovom nástroji k pozíciám, ktoré chcete obsadiť. Radi vám kedykoľvek odpovieme, ale odteraz sa môžete na všetko v pokoji pozrieť aj sami –⁠ na novej stránke s dátami k jednotlivým pozíciám.

Aká veľká bola vzorka pre pozíciu finančného analytika? Robotníka? Programátora? Aká je veková štruktúra respondentov a ich prax? O akých veľkých firmách hovoríme? To všetko vás zaujíma. Načúvame potrebám našich klientov, a preto sme na Platy.sk pripravili užitočnú funkcionalitu.

Každý s registráciou v Platovom nástroji od Platy.sk sa na novej stránke môže pozrieť, aké dáta máme k danej pozícii. Funkcionalita Prehľad pozícií poskytuje informácie o veľkosti a povahe vzorky respondentov na pozíciách, pre ktoré je možné vygenerovať správu o platoch.

Nájdete tu rozdelenie podľa veku, skúseností aj veľkosti spoločnosti a tiež príklady konkrétnych profilov respondentov pre vybranú pozíciu.

Dáta o mzdách pochádzajú priamo od zamestnancov

Na Platy.sk zhromažďujeme dáta od zamestnancov. Každý má potrebu vedieť, či je odmeňovaný spravodlivo, a stovky zamestnancov denne porovnávajú svoje mzdy na našom webe. Týmto spôsobom získavame prirodzenou cestou dáta od zamestnancov z rôznych typov spoločností, od malých rodinných podnikov po veľké nadnárodné spoločnosti. Metodika prieskumu bežne využívaná vo svete tiež automaticky detekuje extrémne hodnoty, ktoré nepoužívame v ďalších výpočtoch. Dokážeme si poradiť aj s duplicitnými a falošnými záznamami. Chcete vedieť ešte viac a získať Prehľad pozícií? Zaregistrujte si skúšobnú verziu a pozrite sa na pozície, ktoré plánujete ponúknuť v inzerátoch.

Napísal Tím Profesia
Hodnotenie článku