Na Profesii sa hľadalo dievča na výdaj, chlap na holenie, MacGyver, ale aj skutoční astronauti. Aké boli najzaujímavejšie ponuky roka 2021?

29. decembra 2021
2 min

Medzi tisíckami ponúk na najväčšom pracovnom portáli na Slovensku sa našli aj také, čo skutočne vynikali. Profesia vo svojej koncoročnej analýze už tradične predstavuje to najzaujímavejšie, čo priniesol rok 2021.

Posledná analýza z dielne Profesie v roku 2021 predstavuje najvtipnejšie či najzaujímavejšie ponuky. Rekordný počet pracovných príležitostí zabezpečil, že bolo z čoho vyberať. Na svoje si mohli prísť zrejme všetci. Dokonca aj milovníci vesmíru.

Toto sú najzaujímavejšie ponuky roka:

Slovné hračky sú v našej koncoročnej analýze tradične veľmi obľúbené. Rovnoprávny prístup ku kandidátom a kandidátkam ešte viac.

Dalo by sa to nazvať všelijako – obsluha v pivárni, zamestnanec remeselnej pivárne alebo pracovník prezentácie pivných produktov. Táto firma sa rozhodla ísť inou cestou. Na Profesii sa preto v roku 2021 hľadal vôbec po prvý raz pivný apoštol.

V minulosti sme už zažili hľadanie Ironmana. MacGyver je však novinka. Ak viete pomocou kancelárskej spinky, pohára vody a gumovej rukavice zostrojiť vodíkovú bombu, mohli ste sa tento rok zamestnať v Ilave.

Seriáloví hrdinovia mali tento rok evidentne úspech. Radosť by isto mal aj Semir z Kobry 11.

Znie to síce neuveriteľne, ale nie je to hoax. Európska vesmírna agentúra prostredníctvom našej stránky Profesia.cz skutočne hľadala astronautov. A keďže v pracovnej oblasti sa už vyššie dostať nedá, dovolili sme si túto ponuku vyhlásiť za víťaza.

 

 

 

Kontakt pre médiá:

Nikola Richterová
PR Manager
Mob.: +421 917 697 726
e-mail: richterova@profesia.sk

 

 

 

Napísala Nikola Richterová
#Netradičné