16. júla 2021

Predstavujeme vám Firemnú zónu – konto klienta v novom šate

Konto klienta v Profesii mení svoju tvár. Nový dizajn prináša pre všetkých registrovaných klientov väčšiu prehľadnosť a nové možnosti, ako pracovať so životopismi uchádzačov. Pozrite, čo sme pre vás pripravili.

Firemná zóna dostane nový dizajn

Firemnú zónu sme odeli do čierneho. Vytiahnite pomyslené smokingy a malé čierne šaty a pozrite sa s nami na to, ako bude zóna vašej firmy vyzerať. Konto klienta sa mení na Firemnú zónu. Všetky funkcie, na ktoré ste boli zvyknutí, ostávajú zachované. Upravili sme dizajn, aby sme vizuálne odlíšili časť pre klientov od časti pre uchádzačov. Firemná zóna takto dostala viac sofistikovanejší a biznisový vzhľad v elegantnej čierno – bielej kombinácii.

Horné menu pomôže s jednoduchou navigáciou

Po prihlásení vás čaká hlavná stránka, kde rýchlo a jednoducho nájdete tie najdôležitejšie funkcie. Jednoduchú navigáciu vám poskytne horná lišta v čiernom s hlavným menu. Nasmeruje vás k pracovným ponukám, do databázy životopisov či do marku – sekcie, v ktorej môžete pracovať s kandidátmi, ktorí na vašu ponuku zareagovali. Prehľad o službách a nastavenia vašej zóny si zobrazíte kliknutím na ikonu postavičky vpravo hore.

firemná zóna

Nový spôsob práce s uchádzačmi pre všetkých

Novinkou, ktorú môžete vo firemnej zóne postrehnúť, je pre všetkých klientov Profesie sprístupnená časť na prácu s uchádzačmi mark. Už žiadne neprehľadné tabuľky, chaotické e-mailové schránky a rozhádzané priečinky. Každý si môže vyskúšať, aké je to vyhodnocovať prijaté životopisy moderným a praktickým spôsobom. Vďaka systému pipeline si vo vytvorenom výberovom konaní posúvate jednotlivých kandidátov z jedného kola do ďalšieho až k budúcemu novému kolegovi.

Vaša Firemná zóna vám tak poskytne všetky dôležité funkcie na nájdenie tých správnych ľudí na jednom mieste.

Webinár, ktorý vás prevedie vašou Firemnou zónou

Aby ste nám nezablúdili, pripravili sme online webinár, ktorý vám ukáže cesty a tipy, ako nájsť vo Firemnej zóne to, čo práve potrebujete. Webinár bude prebiehať 5. augusta o 13:00.

Registrovať sa na webinár