Tlačové správy

Aktuality

17. mája 2019

Infografika: Pár faktov o uchádzačoch v CV databáze Profesie

Uvažovali ste niekedy nad tým, akým uchádzačom sa textom v pracovnom inzeráte prihovárate? Alebo aké máte možnosti, keď obsadzujete špecifickú pracovnú pozíciu? Dáta o správaní ľudí pri hľadaní práce na portáli Profesia.sk a fakty z CV databázy nám dokážu prezradiť veľa. Pár z nich sme poskladali do zaujímavej infografiky, ktorá tentokrát mapuje práve uchádzačov na trhu práce. Čítať ďalej »

30. apríla 2019

Platové dáta sú teraz pre personalistov dostupnejšie: Vyskúšajte si nový Platový nástroj zadarmo

V Profesii cítime zvýšený dopyt po relevantných údajoch o platoch a odmeňovaní na Slovensku. V posledných mesiacoch sme preto pracovali na zlepšení relevancie dát z portálu Platy.sk a na zjednodušení prístupu k týmto dátam. Platový nástroj s neobmedzeným ročným prístupom k platovým reportom na všetkých pozíciách si teraz môžete vyskúšať na sedem dní zadarmoČítať ďalej »

11. apríla 2019

Máte voľné miesta pre absolventov? Ukážte ich na Instagrame Profesie

Koniec školského roka sa blíži a s tým je spojený nával čerstvých absolventov, ktorí budú hľadať pracovné príležitosti. Ako im dať do pozornosti práve vašu pracovnú ponuku? Oslovte ich tam, kde trávia svoj čas a odprezentujte svoje pracovné ponuky netradičným spôsobom. To všetko ešte pred prázdninami s novinkou od Profesie. Čítať ďalej »